Hakkımızda

Minare yapımı zor ama biz yılların verdiği deneyimle bunun üstesinden gelecek kapasiteye sahip durumdayız.Minare yapımı denince ülkemizin neresinden olursa olsun bir telefonla adresinize gelerek teklifimizi sunmaktayız. Size en uygun fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bunun Yanı Sıra Onarımı Yapmış Olduğumuz Minarelerde Bulunmaktadır.

Camii inşaatını kesinlikle diğer inşaat işlemleri ile karıştırmayınız. Minare yapımı büyük cesaret istemektedir. Her inşaat elamanı 60 metre çıkıp ne kalıp çakabilir nede sökebilir.Minareci Kardeşler ise yılların verdiği deneyim ile en iyi hizmeti vermektedir.

1999 Depreminden Sonra ( Gölcük depremi ) Beton-Arma'ya Geçmiş Bulunmaktayız.

Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Sanal Ortamda Yer Aldık. Görüş ve Önerileriniz İçin İletişim Bölümünden Bizlere Ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Misyonumuz;

 

Çalışma grubumuzla 20 yılı aşkın tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Cami iç süslemesi, minare inşaatı, kubbe inşaatı, gibi temel konulardahizmet veriyoruz.

 

Vizyon


Minare yapım işlemi hem mimari hemde dinimizi simgeleyen muhteşem eser yapımda inşaat kurallarına uygun olarak size sunmaktayız sizinde eğer minare ustası arayarak minare yaptırmak isterseniz Minare ustası telefonunu arayarak hizmet alabilirsiniz. Minare yapım işlemlerimizi sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.


Whatsapp Destek

Erdal Akbaba

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?